ביטוחי שיניים בחברה פרטית

ביטוחי שיניים בחברה פרטית

חלק מהתוכניות לרפואת שיניים זמינות באמצעות ביטוח פרטי שמעניק המעסיק. עם זאת, לא כל המעסיקים מציעים כיסוי ביטוחי לשיניים. ביטוח שיניים זמין גם בשוק הפרטי, ויש אופציה לרכוש אותו באופן פרטי, אבל הוא בדרך כלל יקר יותר.

חברות פרטיות הופכות יותר ויותר פופולריות כעת, מכיוון שאנשים רבים רוצים להיות הבוס של עצמם ויש להם עסק משלהם. עם זאת, חברות פרטיות לא תמיד מציעות ביטוח שיניים לעובדיהן. לאנשים שרוצים לפתוח עסקים בעצמם כדאי לקחת בחשבון את נושא ביטוח השיניים ולזכור שעליהם לוודא כי הביטוח הרפואי שלהם מכסה את תחום בריאות הפה והשיניים.

ביטוחי שיניים לשכירים

חברות פרטיות נמצאות במצב קשה מבחינת ביטוח שיניים. זוהי הטבה יקרה שיש להם להציע, אך היא גם כזו שאולי העובדים שלהם לא יעריכו מספיק.

ככל שחברה יותר רוצה ומסוגלת לדאוג לרווחת העובדים ולשמר אותם אצלה, כך גדולים יותר הסיכויים שהיא תספק ביטוח שיניים לעובדיה. לרוב מדובר בתוכנית ביטוח שיניים המכסה חלק מעלות טיפולי השיניים של העובד.

בפברואר, בית המשפט לערעורים בארה"ב למעגל השביעי פסק לטובת הוראה מחוק טיפול במחיר סביר שחייב מעסיקים עם יותר מ-50 עובדים לספק ביטוח שיניים לעובדיהם או לעמוד בפני קנסות. על מנת להימנע מקנסות, חברות פרטיות יכולות להציע תוכניות בעלות נמוכה יותר ופרמיות חודשיות עבור כיסוי שיניים, אך רוב העובדים עדיין רואים זאת כאופציונלי ורבים אינם נרשמים לכך כי הם לא צריכים או רוצים את זה.

ביטוחי שיניים לעובדים

כפי שאתם מבינים, ביטוח שיניים מיועד לא רק ליחידים אלא גם לעובדי חברות. אתה יכול לקבל את זה דרך המעסיק שלך או דרך חברה פרטית. סביר להניח שפוליסות ביטוח השיניים שלך יהיו שונות בהתאם למה שתבחר.

ביטוח שיניים חשוב לבריאות השיניים ובריאות הפה. זה יכול לתת לך שקט נפשי רק הידיעה שיש מי שיטפל בשיניים שלך אם תצוץ לפתע בעיה.

מאז ששוק שירותי הבריאות נשלט יותר ויותר על ידי חברות פרטיות, ביטוח שיניים הפך להטבה מבוקשת בקרב העובדים. חברות פרטיות מציעות יותר ויותר ביטוח שיניים לעובדיהן כתמריץ.

מאחר והיתרונות של ביטוח שיניים רבים הן למעסיקים והן לעובדים, חשוב להבין מדוע לא כדאי לחלק מהמעסיקים להציע כיסוי זה.

ראשית, ביטוח שיניים יקר לעסקים קטנים. שנית, תוכניות פדרליות המציעות כיסוי שיניים הן זולות יותר מתוכניות אישיות המוצעות באמצעות חברות פרטיות או חילופי מדינה. ישנן גם דרכים רבות אחרות שבהן המעסיק יכול לתמרץ את עובדיו מבלי לשלם עבור תוכנית השיניים שלהם.