השתלה דנטלית אול און 4

השתלה דנטלית אול און 4

שתל דנטלי הוא מכשיר, העשוי לרוב מטיטניום, המוחדר לעצם במקום בו היה בעבר שורש השן הטבעית. השתל משמש כעוגן לשיניים חלופיות, המוצמדות לאחר מכן. שתלים יכולים לענות על צורכי רפואת שיניים משקמת ומשחזרת כאחד.

All-On 4 בכמה מילים

All-On 4 הוא טיפול השתלת שיניים שמשתמש רק בארבעה שתלים להחלפת שורשי השיניים הקדמיות. טיפול זה מבטל את הצורך בטיפולי שורש רבים יותר, והשתלות עצם הנדרשות לרוב בהשתלות שיניים מסורתיות.

השתל הדנטלי All On 4 הוא השתל היחיד שעוצב אי פעם כדי להיראות כמו השן הטבעית שלך. הוא מציע גם אסתטיקה מיטבית ואחוזי הצלחה גבוהים לתוצאות הרצויות.

פתרון פופולרי בתחום השתלות השיניים

שתלים דנטליים אול און 4 פופולריים בתחום השתלות השיניים. הם מהווים שיקום למטופלים עם אובדן שיניים הכולל החלפת כל השיניים החסרות בשתלים שיתחברו למכשיר כירורגי הנקרא אבוטמנט. המכשירים יכולים להיות עשויים ממתכת או קרמיקה ולהתחבר לשתלים באמצעות כתרים העשויים ממתכת, פורצלן או חומר פלסטי.

השתלת שיניים All-On 4 היא תוכנית שתוכננה על ידי שני רופאי שיניים העוסקים ברפואת שיניים כבר למעלה מ-40 שנה ביחד ומתקינים שתלים דנטליים כבר למעלה מ-20 שנה כל אחד. השותפות ביניהם הובילה אותם לתכנן תוכנית קלה להבנה כך שרופאי שיניים יוכלו להתקין שתלים דנטליים בצורה יעילה יותר, ולאפשר למטופלים לקבל שיניים בריאות יותר.

השתל הדנטלי All-In 4 הוא פתרון תותב למטופלים שחסרים להם מספיק עצם לסת להחזיק תותבות, שתלים או גשרים. השתל הזה שונה מכיוון שהוא למעשה יחליף את הלסת כולה.

במאמר זה נסקור את שיטת ה All-On 4 על יתרונותיה ומגבלותיה.

חלופה להשתלות שיניים מרובות בקדמת הפה

כחלופה להשתלות שיניים מרובות בקדמת הפה שלך, All-On 4 מספק בסיס יציב לשיניים החדשות שלך מבלי לפגוע באסתטיקה או בתפקוד. זוהי אופציה טובה למי שרוצה החלפת שיניים מיידית או למי שמתקשה להרכיב שיניים תותבות.

שלישית, זוהי אלטרנטיבה חסכונית לטיפולי שתלים מסורתיים, שמשאירה אותך עם ארבעה עמודים קטנים בלבד.

All-On-4 היא מערכת השתלת שיניים מהפכנית שהוצגה לשוק בשנת 2017 וזכתה להצלחה רבה.

מערכת השתלות השיניים הזו היא גרסה חדשה ומשופרת שך מערכות קודמות והיא מתמקדת בנוחות המטופל. יש לה אחוזי הצלחה גבוהים יותר בהשוואה לשתלים מסורתיים מכיוון שלא נעשה שימוש בברגים.

ארבעת השתלים ממוקמים בלסת העליונה, כאשר שלושה בלסת התחתונה, מה שמאפשר למטופלים לנשום דרך האף מבלי לחוש אי נוחות או כאב. מערכת All On 4 גם מפחיתה רקמת צלקת מה שגורם למטופלים להרגיש יותר בנוח ומפחיתה דאגות לגבי נושא האסתטיקה.